هزینه کرایه و ارسال
کلیه هزینه های مربوط به ارسال(پیک شهر، باربری، اتوبوس، تیپاکس یا پست) به عهده مشتری می باشد.

انواع روش های ارسال کالا
در واقع انتخاب طریقه ارسال با خود مشتری است و در صورتی که ساکن استان تهران هستید، معمولا با پیک شهری و در زمان بین 1 تا 3 ساعت سفارشتان به دستتان خواهد رسید.
برای مشتریان عزیز ساکن در شهرستان ها نیز می تواند به یکی از روش های زیر ارسال شود:

ارسال با تعاونی یا ترمینال(معمولا به صرفه تر و سریعتر است)
ارسال با تیپاکس
ارسال با پست
ارسال با باربری

مدت زمان تحویل گرفتن کالا
معمولا طبق درخواست شما برای نوع ارسال به صورت میانگین سفارش های شما در مدت زمان های معین شده زیر به دست شما می‌رسد:
ارسال با پیک شهری(مخصوص شهر تهران): بین 1 تا 3 ساعت
ارسال با اتوبوس یا ترمینال: ۱ روزه با هزینه کرایه بالا
ارسال با باربری: معمولا ۲ یا ۳ روزه با هزینه کرایه متوسط
ارسال با تیپاکس: معمولا ۱ یا ۲ روزه با هزینه کرایه متوسط
ارسال با پست: معمولا بین ۳ تا ۵ روزه با هزینه کرایه مناسب

نحوه ارسال کالا با تعاونی و ترمینال
سفارش شما به نمایندگی تعاونی ها تحویل داده می‌شود بارنامه برای شما صادر می‌شود و کالاهای شما از طریق اتوبوس به شهر شما ارسال می‌شود. (معمولا بارنامه ها در آخر هر شب برای مشتریان ارسال می‌شود) وظیفه پیگیری برای دریافت سفارش در شهر مقصد به عهده مشتری می باشد. معمولا محل تحویل این سفارش ها در انبار ترمینال های مقصد انجام می‌شود.

نکته مهم: تعاونی ها و ترمینال ها معمولا بسیار شلوغ هستند بسیاری از مواقع پیش آماده که سفارش مشتری به شهر مقصد ارسال شده اما تعاونی و انبار گیرنده هیچ گونه تماسی با مشتری نگرفته اند. لذا وظیفه شرکت فرازپارت صدور فاکتور، ثبت سفارش مشتری، و ارسال بارنامه می باشد. پیگیری سفارش شما در شهر مقصد به عهده خود مشتری می باشد.

نحوه ارسال با پیک شهری
این نوع ارسال فقط مخصوص مشتریان تهران می باشد. بعد از قطعی شدن سفارش شما، کالای مورد نظر تحویل پیک موتوری یا تاکسی های اینترنتی شده و ارسال انجام می‌شود. زمان مورد نظر تا تحویل کالا به مشتری معمولا 1 تا 3 ساعت بعد از قطعی شدن سفارش می باشد.

نحوه ارسال با تیپاکس
بعد از قطعی شدن فاکتور کالای مورد نظر مشتری تحویل دفاتر رسمی پست یا تیپاکس می‌شود. یکی از مزایای خوب این ارسال ها این است که بعد تحویل گرفتن بار توسط این دفاتر بلافاصله برای فرستنده و گیرنده پیامک همراه با لینک پیگیری و هزینه کامل کرایه بار ارسال می‌شود.

نکته مهم:زمان ارسال تا دریافت کالا با تیپاکس معمولا ۲ روز کاری است.ضمن اینکه قطعات کلاس سنگین و پر حجم (درب خودرو – درب کاپوت – سپر – جلو پنجره – گلگیر – شیشه های خودرو و…) که قابل بسته بندی نیستند امکان ارسال از این طریق را ندارند.

نحوه ارسال با باربری ها
بعد از قطعی شدن سفارش، کالای مورد نظر تحویل دفاتر باربری می‌شود. زمان ارسال تا دریافت از این طریق معمولا در بازه ۲ تا ۳ روزه انجام می‌شود. باربری ها کالاها را در خودروهای سنگین (تریلی – ده چرخ و …) بارگیری کرده و به شهر مقصد می‌رسانند.
شما مشتریان عزیز باید برای دریافت سفارش به نمایندگی باربری مورد نظر در شهر خود مراجعه و کالاهای مورد نظر را تحویل بگیرید. بارنامه سفارش شما معمولاً همان شب که سفارش شما ثبت شد برای شما فرستاده می‌شود و وظیفه پیگیری برای دریافت کالا در شهر شما به عهده مشتری می باشد.

نحوه پیگیری سفارش
از طریق تماس با فروشگاه فراز پارت امکان پیگیری سفارش وجود دارد.
لطفا در صورت هرگونه سوال یا ابهام، قبل از تماس یا ارسال ایمیل ابتدا بخش پرسش های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با پشتیبانی فرازپارت تماس بگیرید: